Jul 4th سرویس DNS Proxy جهت دور زدن تحریم ها

با سلام خدمت کاربران کلودهاباتوجه به تحریم های اعمال شده توسط وبسایت ها و دولت های خارجی و عدم امکان استفاده از برخی سایت های خارجی همچون گوگل،اوراکل و .. که دسترسی مستقیم به انها از طریق ای پی ... بیشتر »

Jun 25th انتقال سرور های خارج به داخل کشور

با سلامباتوجه به افزایش نرخ ارز و پیشبینی این روند کلودها تصمیم به ارائه آفر زیر به کاربران سرورهای مجازی خارج نموده است:کاربرانی که دارای سرورمجازی - نیمه اختصاصی در خارج از کشور هستند ... بیشتر »

Apr 9th (آپدیت تیر ماه 97) اطلاعیه مهم - افزایش تعرفه سرویس ها

با سلام خدمت کاربران عزیز کلودهاباتوجه به ثابت ماندن قیمت سرویس ها در کلودها طی پنج سال گذشته و افزایش بیش از 2.5 برابر قیمت ارز در طی این مدت مجبور به حداقل افزایش تعرفه سرویس ها شده ایم.این ... بیشتر »

Apr 17th مشکل امنیتی خطرناک ویندوز سرور (قابل توجه کاربران سرورمجازی ویندوز)

امروز باگ High level از ویندوز به صورت پابلیک منتشر شده است که هکر به راحتی میتواند به سرور ویندوز دسترسی پیدا کند و با انکریپت کردن فایل های کاربر روی سرور اقدام به اخاذی از وی کنداین باگ برای ... بیشتر »

Dec 27th ارائه پنل vCenter به منظور مدیریت کامل سرورمجازی/نیمه اختصاصی

با سلام و عرض ادب خدمت کاربران کلودها بدلیل مشکلات ماژول مدیریت سرورهای مجازی که شامل ریبوت و مشاهده منابع سرور میباشد موقتا از پنل کاربری از دسترس خارج گردید تا آپدیت های لازم ان انجام ... بیشتر »

Jan 25th اضافه شدن سرور جدید از دیتاسنتر هتزنر آلمان

سرور اختصاصی جدید از دیتاسنتر هتزنر آلمان با مشخصات زیر به لیست سرورهای کلودها اضافه شد:OS: VmWare ESXI 6Processor : Intel® Core™ i7-6700 Quad-CoreMemory : 64 GB DDR4Hard Drive: 2 x 2 TB SATA 6 Gb/s 7200 rpmPORT : 1 Gbit/s-Port - 1 Gbit/s Guaranteedجهت سفارش ... بیشتر »

Sep 1st اضافه شدن سرور جدید از دیتاسنتر OVH فرانسه

سرور اختصاصی جدید از فرانسه با مشخصات زیر به لیست سرورهای کلودها اضافه شد:CPU: Intel Xeon E3 1225v2Memory: 32GB DDR3Hard Disk : 3 x 120 GB SSDUplink port: 1Gbps DedicatedBandwidth: Unmeteredجهت دریافت تخفیف از طریق تیکت با واحد فروش در تماس ... بیشتر »

Jul 28th اضافه شدن سرور جدید از دیتاسنتر راپیدسویچ انگلستان

سرور اختصاصی جدید از انگلستان با مشخصات زیر به لیست سرورهای کلودها اضافه شد:CPU: Intel® Xeon® E3-1240 V2 Memory: 32GB DDR3 ECCHard Disk : 2x2TB SATA 3 Enterprise + 2x120GB SSDUplink port: 1Gbps Dedicated - 1000Mbps GuaranteedBandwidth: Unmeteredجهت دریافت تخفیف ... بیشتر »

Jul 25th انتقال سرورهای Progmaster به کلودها

سرورهای همکار ProgMaster به سرورهای کلودها انتقال یافتکاربران محترم این همکار لطفا در سایت ثبتنام نمایند و سپس از طریق تیکت سرور خود را با مشخصات جدید دریافت کنند.تاریخ سررسید انها نیز به همان صورت ... بیشتر »

Jul 19th انتقال سرور هاستینگ

پیرو نو سازی سرورهای هاستینگ (معمولی و پربازدید) اطلاعیه زیر را به دقت مطالعه نمایید: به مظور افزایش کیفیت سرورهای هاستینگ در نظر داریم سرور هاستینگ با آی پی 213.133.111.103 را به سرور جدید و قوی تهیه ... بیشتر »