- مسئولیت حفاظت از فایلها، مطالب موجود در سایت، نام کاربری و کلمه عبور و بکاپ گیری روزانه از اطلاعات بر عهده کاربر میباشد و در صورتی که مشکلاتی از سوی این موارد پیش آید، هیچگونه مسئولیتی متوجـه کلودها نمی باشد ..
 
کاربر نباید از سرویس میزبانی وب اشتراکی (وب هاستینگ) به عنوان هاست دانلود و یا آپلود استفاده نما.
 
- استفاده از سرویس هاست اشتراکی به منظور میزبانی چت روم ها ، بدلیل فشار زیاد به سرور ، به هر نحو ممنوع می باشد.
 
- استفاده از هاست اشتراکی برای ارسال بیش از حد ایمیل، اسپم قابل قبول نمی باشد و در صورت مشاهده، اکانت کاربر مسدود و هیچ گونه وجهی بازگشت داده نخواهد شد.
 
- استفاده بيش از حد و يا سوء استفاده از منابع سرورها (CPU, RAM, Space, Bandwidth) در میزبانی وب که شما مجاز هستید حداکثر تا 15-18 درصد از CPU و RAM سرور در لحظه استفاده کنید در صورتی که به علت ترافیک بیش از حد یا
 
استفاده نا آگاهانه و يا به عمد از اسکريپتهاي CGI، PERL،PHP و Leech مانند RapidLeech و غیره که موجب تخريب و يا استفاده بيش از حد از منابع سرور شود، موجب قطع دسترسي کاربر بدون اطلاع قبلي خواهد شد و هیچگونه وجهی به کاربر
 
عودت داده نمی شود. لذا توصيه مي شود به هيچ وجه برنامه ها و نرم افزارها را بر روي سرور تست نکنيد. سرور محل توسعه و تست نرم افزار نيست بلکه محيط نصب محصولات آزمايش شده و بدون نقص است.
 
- سرور های مجازی به صورت مدیریت نشده ارائه می شوند و فقط به مشکلات شبکه و سخت افزاری رسیدگی می شود (در صورت امکان به مشکلات و مسائل نرم افزاری هم جواب داده خواهد شد).
 
- خدمات آموزشی (حل مشکلات برنامه نویسی، حل مشکلات طراحی، آموزش نحوه حل مشکل بوجود آمده توسط خود کاربر و…) به هیچ عنوان شامل وظیفه کلودها نمی شود.
 
- بک آپ گیری از سرویس ها به عهده کاربر می باشد و کلودها هیچگونه مسئولیتی در این مورد ندارد.
 
- استفاده از سرورهای مجازی برای ارسال بیش از حد ایمیل، اسپم و تورنت کردن و ارسال اتک قابل قبول نمی باشد و در صورت مشاهده، اکانت کاربر مسدود و هیچ گونه وجهی بازگشت داده نخواهد شد.
.
– در صورتیکه مشتری اقدام به فحاشی و ناسزا به هر شکل و هر نحو بنماید قرارداد او به طور یک طرفه فسخ و مبلغ سرویس مورد نظر به هیچ وجه به او عودت نخواهد شد.

- کاربر موظف است برای سرور اختصاصی 1 روز قبل از تاریخ سررسید ، برای سرور مجازی 2 روز بعد از تاریخ سررسید و مابقی سرویس ها 3 روز بعد از تاریخ سررسید اقدام به تمدید آن نماید، بدیهی است که پس از گذشت این زمان کلودها هیچ تعهدی
 
در مورد نگهداری اطلاعات مشترک نخواهد داشت.
 
- هنگاهی که یکی از آی پی آدرس های در حال استفاده برای مشترکین سرور اختصاصی و سرور مجازی به هر دلیل اخطار دریافت نماید،    سرویس دهنده مجبور خواهد بود سرویس مذکور را به مدت 24 ساعت به حالت تعلیق در آورده و مورد را به دیتاسنتر
 
توضیح دهد. در مواردی که سرویس دهنده دسترسی کامل به سرویس مشترک نداشته باشد، این وظیفه بر عهده خود مشترک خواهد بود که سرویس مذکور را هر چه سریعتر و به مدت 24 ساعت به حالت تعلیق ببرد و توضیحات لازم را برای سرویس دهنده ارسال
 
نماید. در صورتی که مشترک در این حالت، وظایف خود را به درستی و در زمان لازم انجام ندهد، عواقب ناشی بر عهده مشترک خواهد بود.
 
- انجام هرگونه فعالیت مربوط به دیداس یا اتک که باعث اختلال در سرویس دهی گردد و برای کاربر ابیوز دریافت شود، تمامی سرویس های مشترک بدون اطلاع قبلی مسدود و حذف میگردد وکلودها هیچگونه مسئولیتی بابت ارائه نسخه پشتیبان به کاربر ندارد.
- سرور های مجازی که به صورت آن منیجد تحویل داده میشوند به صورت خام بوده و پشتیبانی سرویس های ان از عهده ما خارج میباشد. 

- قیمت سرویس های مختلف با توجه به نوسانات ارز به روز می باشد.
 
قوانین پشتیبانی :
 
تعهدات کاربر :
 
- کاربر متعهد می شود که تمامی تیکت های پشتیبانی را به زبان فارسی تایپ و ارسال کند.
 
- کاربر متعهد می شود تا از ارسال تیکتهای مکرر و در یک موضوع جدا خودداری کند.
 
- کاربر موظف است تا ادب و شئونات اخلاقی را در هنگام ارسال تیکت پشتیبانی رعایت نماید و مشکلات خود را در نهایت آرامش و ادب پیگیری نماید.
 
- کاربر موظف است هنگام ارسال تیکت، سرویس مربوطه، عنوان تیکت، و متن تیکت را به درستی و با توضیحات کامل وارد نماید تا در پاسخگویی اپراتورهای شرکت وقفه ایجاد نشود و در نهایت در حل مشکل کاربر تسریع گردد.
 
- کاربر اهمیت تیکت را بایستی با توجه به اهمیت واقعی تیکت انتخاب کند و نبایستی بدون دلیل اهمیت “ضروری” را انتخاب کند. وضعیت ضروری تنها برای مواردی اعم از Down بودن سرور، در دسترس نبودن سرویس و… می باشد.
 
تعهدات اپراتور (کارمند/پشتیبان) :
 
- اپراتور کلودها متعهد میشود تا تمامی تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات مربوط به پشتیبانی سرویس مربوطه انجام دهد تا رضایت کاربر را جلب نماید.
 
- اپراتور موظف است تا در نهایت ادب و احترام به پاسخگویی کاربر بپردازد تا مشکل کاربر مرتفع گردد.
 
- اپراتور متعهد میشود تا تیکت کاربر را در اسرع وقت پاسخ دهد. شایان ذکر است زمان پاسخگویی به تیکتها بسته به حجم کاری بین  1دقیقه تا 7ساعت می باشد.
 
توجه داشته باشید که این مقدار زمان بر اساس حجم کاری تایین میشود
 
شرایط بازپرداخت وجه :
 
تمامی سرویس ها دارای گارانتی برگشت ، وجه تا 3 روز میباشد و فقط با ذکر دلیل منطقی برگشت وجه امکان پذیر هست , در این دوره مبلغ 5000 تومان بابت هزینه راه اندازی سرور کسر میگردد و مابقی مبلغ بین 1 تا 3 روز کاری برگشت داده می شود .
 
- مشترکینی که بعد از سپری شدن 24 ساعت زمان تست درخواست بازپرداخت وجه می نمایند باید دلیلی قانع کننده و یا مدرکی مستند ارائه نمایند.
 
- هزینه هایی مثل کانفیگ های مربوط به سرور، ثبت دامنه، آی پی و 500 تومان بعنوان کارمزد از مبلغ سرویس کسر خواهند شد.
 
- مبلغ شارژ شده در حساب کاربری به هیچ عنوان قابل بازگشت به حساب شما نیست و این مبلغ در حساب کاربری شما برای خرید های بعدی باقی خواهد ماند.
 

پیکره بندی سرور و کانفیگ موارد زیر در صورت تهیه سرور از به صورت رایگان انجام خواهد شد:


- نصب و کانفیگ اولیه کنترل پنل های هاستینگ مانند سی پنل و دایرکت ادمین

- و سایر کانفیگ های معمول
- استفاده از سرورهای مجازی برای ارسال بیش از حد ایمیل، اسپم و تورنت کردن قابل قبول نمی باشد و در صورت مشاهده، اکانت کاربر مسدود و هیچ گونه وجهی بازگشت داده نخواهد شد.
.

« برگشت